• تهران،بزرگراه فتح، خیابان خلیج فارس، خیابان بهشتی، پلاک۴، واحد ۸

مختصری درباره شرکت

شرکت آتین صنعت رسپینا با شماره ثبت ۴۶۸۴۳۵ از سال ۱۳۸۵ به صورت رسمی کار خود را آغاز نموده و برنامه ی مدون و از پیش تعیین شده ای جهت رفع نیاز به واردات کالاهای اساسی مانند کمپرسور و پمپ های پالایشگاهی ، نیروگاهی و پتروشیمی دارد.

ما وظیفه خود را بر این دیدیم که با اتکا به تجربه ی مهندسین ایرانی و هم چنین علم مهندسین جوان شاغل در شرکت تمامی نیازها اعم از تامین قطعه ، ساخت و همچنین مباحث محاسباتی را برطرف نماییم.

شرکت آتین صنعت رسپینا مجهز به دستگاههای پیشرفته جهت تولید انواع قطعات در بخش دوار ازقطر یک میلیمتر تا قطر ۳۰۰۰ میلیمتر و در بخش قطعات تخت از کوچکترین باکس مورد نیاز تا ابعات ۲۰۰۰x۲۰۰۰x۲۰۰۰ را به صورت CNC ماشین کاری نموده و بسته به نوع تلرانس لحاظ شده برای هرقطعه عملیات لپینگ ، سنگ زنی ، پولیش کاری و … در داخل شرکت انجام می پذیرد.

نیروی انسانی شاغل در داخل قسمت مهندسی از مدرک دکترا و فوق لیسانس استفاده شده که تجربه در کنار علم راهگشای حل مسائل مهم و پیچیده صنعتی در راستای تولید به روش مهندسی معکوس و هم چنین طراحی پایه می باشد.

نیروی شاغل در بخش کارگاهی با تحصیلات آکادمیک از فوق دیپلم تا فوق لیسانس بوده که تجربه در کنار حرفه ی تجربی توانسته کاری با کیفیت و دقت جهانی به مشتریان خود عرضه کند.

 

در آخر با توجه به اوضاع مبهم اقتصادی و صنعتی در داخل کشور و هم چنین اوضاع گنگ اقتصادی در سراسر دنیا ، پایه ی تحول را بر علم بنیان نهادیم تا جوابگوی تمامی نیازهای بشری گردد.

STOP TALKING , START WALKING

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و پروژه های شرکت را داناود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت